Огляд Transit Courier

Уся цілеспрямована функціональність, витривалість, надійність, а також інтелектуальна технологічність моделі Transit сконцентрована у високоефективному компактному фургоні – оновленій моделі Transit Courier.

Новим Transit Courier, що ідеально підходить для завантажених міських вулиць, легко керувати та маневрувати, а завдяки розмірам паркування не викликає труднощів. І скільки б вам не довелось робити зупинок протягом робочого тижня, вони нечасто будуть пов'язані з наповненням паливного баку. Це тому, що титулований 1,0-літровий бензиновий двигун EcoBoost і удосконалені 1,5-літрові та 1,6-літрові дизельні агрегати Duratorq спроектовані з метою забезпечення виключної паливної економічності.

 

1.jpg

Більше вантажного простору за ваші гроші

Завдяки геніальному дизайну вдається з максимальною ефективністю використовувати кожен міліметр внутрішнього простору фургона. У результаті маємо вантажний відсік об'ємом 2,3 куб. м, що надає на 10% більше вантажного простору, ніж інші автомобілі того ж класу. Повнорозмірна перегородка та бокові точки для кріплення, що передбачені у базовій комплектації, допомагають створювати найнадійніший вантажний відсік і використовувати його найефективнішим методом. Оберіть варіант знімної перегородки та пасажирського сидіння з можливістю складання та заглиблення у підлогу – і ви зможете завантажувати предмети довжиною до 2,59 м.

15.jpg

Ford SYNC. Удосконалена технологія з безконтактним управлінням

Система Ford SYNC дозволяє контролювати музичні функції, приймати та здійснювати дзвінки на вашому телефоні, використовуючи прості та прямі голосові команди. Наприклад, якщо у списку контактів вашого телефону є номер з назвою «додому», вам лише треба сказати: «Подзвонити додому», і система автоматично набере номер. Також за допомогою голосових команд ви можете програвати музичні файли з пристроїв USB або MP3/iPod® та отримувати потокову музику з телефону, сумісного з технологією Bluetooth®. Система навіть здатна вголос читати вхідні текстові повідомлення.

Особливості

Не дайте компактному зовнішньому вигляду фургона ввести вас в оману. Це комерційний автомобіль, той, що забезпечить вас чудовою місткістю вантажного простору у 2,3 куб. м.

Пропущені телефонні дзвінки можуть стати втраченими можливостями для бізнесу. І тому до цілого ряду удосконалених технологій входить система Ford SYNC з голосовим управлінням, що надає вам можливість здійснювати та приймати телефонні дзвінки без використання рук. Система навіть здатна уголос читати вхідні текстові повідомлення.

Завдяки сучасному дизайну, високій ефективності та рівню комфорту, що відповідає легковим автомобілям, оновлений Transit Courier може стати однією з найрозумніших інвестицій, що ви вносите у свій бізнес.

3.jpg

Бензин чи дизель – розраховуйте на виключну паливну економічність

Ви можете очікувати на неперевершену паливну економічність з титулованим 1,0-літровим бензиновим двигуном EcoBoost або з 1,5-літровим дизельним агрегатом Duratorq. Революційний бензиновий двигун забезпечує потужність більшого агрегату зі споживанням палива та викидами СО2 менших двигунів. У той же час удосконалені 1,5-літровий агрегат також досягли чудової паливної економічності, особливо у поєднані з економічними технологіями ECOnetic. До їх числа входить система автоматичної зупинки та запуску двигуна, що здатна самостійно глушити автомобіль, коли він не рухається або працює вхолосту.

4.jpg

Безпечне місце для всіх ваших пристроїв

Док-система для пристроїв створена для розміщення на ній навігатору або смартфону. Вона також має порти USB та допоміжні входи для підключення електроніки.

Open Chat