ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ

5_limited with cross bar.jpg

Додатковий контроль на початку руху вгору 

Система допомоги при рушанні на схилі Hill Start Assist тимчасово запобігає скочуванню назад чи вперед при рушанні на схилі. Система функціонує завдяки підтримуванню потрібного рівня тиску у гальмівній системі ще протягом додаткових 2,5 секунд, що забезпечує час і додаткове управління при переміщенні ноги з педалі гальм на педаль акселератора. Система також корисна тоді, коли водій зупиняється і знову починає рух на слизькій поверхні.

 

РОБИТЬ ВАШ БІЗНЕС ЕФЕКТИВНІШИМ

Ефективний, маневрений і приємний у водінні. Transit Courier поєднує у собі приємну динаміку водіння з вражаюче низьким рівнем викидів CO2 та виняткову економію пального.

Вдосконалений 1,5-літровий дизельний двигун Duratorq TDCi у поєднанні з 6-ступінчастою механічною трансмісією забезпечують плавну і чутливу роботу автомобіля, куди б ви не їхали.

29_engine_diesel.jpg

Дизельний двигун

Дизельний двигун Duratorq TDCi 1.5 л (56 кВт) – це надзвичайно збалансований дизельний двигун. Реальна потужність і показний крутний момент поєднуються з низькою токсичністю вихлопу й чудовою паливною економічністю. 

15_front grill.jpg

Краща аеродинаміка дає змогу заощадити ще більше пального

 Під час повільного руху система керування потоком повітря Active Grille Shutter залишає повітрозабірник відкритим для додаткового охолодження двигуна. Однак, коли швидкість зростає, повітрозабірник може бути автоматично закрито для покращення аеродинаміки та, відповідно, заощадження пального. З часом ця технологія може забезпечити значну економію.

16_limited with cross bar3.jpg

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

Під час зупинки на світлофорі або у заторах ця технологія може автоматично вимкнути двигун, продовжуючи живити енергією важливих систем – фари, систему кондиціонування повітря, радіо та аудіо систему. Коли ви захочете продовжити рух, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як зазвичай, і система знову активується. Система Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де вона може зекономити до 10% пального (у міському циклі).

4_limited with cross bar2.jpg

Легке подолання будь-яких поворотів

На відміну від більших мікроавтобусів, діаметр розвороту Transit Courier становить всього 10.5 м, що дає змогу швидко та легко розвертатися на 180 градусів і паркуватися навіть на вузьких вулицях.

 

ПОВНИЙ РОЗУМНИХ ІДЕЙ

Інтер'єр Transit Courier поєднує у собі надсучасний дизайн з продуманими технологіями для комфортної та зручної їзди. Система захисту від неправильного заправлення Ford Easy-Fuel зробить ваш робочий день ще легшим

17_MyFordDock.jpg

Безпечна домівка для всіх ваших пристроїв

Док-станція призначена для розміщення вашого навігатора, смартфона чи МР3-плеєра та оснащена USB-роз’ємом.

Завдяки системі мобільного зв’язку, вбудованою у автомобіль, вам буде легше, ніж будь-коли, займатися справами, де б ви не знаходилися. У салоні передбачено функції, які допоможуть вам тримати все під рукою. До ваших послуг – роз'єм на 12 В і навіть зв’язок через USB.

18_Easy fuel.jpg

Ford Easy-Fuel – захист від неправильного заправлення

Ця технологія практично унеможливлює наповнення баку вашого авто пальним іншого виду, тому що некоректний заправний пістолет просто не підійде. А оскільки в системі Ford Easy-Fuel немає кришки, вам більше не доведеться торкатися брудної кришки.

28_ніша під сидінням.jpg

Корисні відділення для зберігання речей по всьому салону

У салоні Transit Courier повно зручних місць для зберігання речей. Наприклад, у глибокій центральній консолі можна зберігати невеликий ноутбук, а під сидіннями є зручні відділення для зберігання цінних речей. Завдяки наявності бардачка з кришкою та двох тримачів для чашок ви зможете знайти місце для будь-яких речей.

20_MIRROR.jpg

Зовнішні дзеркала заднього виду, які здатні підігріватися

 Зовнішні дзеркала з підігрівом дозволяють швидше вирушати морозними ранками.

 

РОЗУМНИЙ, БЕЗПЕЧНИЙ І ЗАХИЩЕНИЙ

У Transit Courier передбачено ряд розумних технологій для захисту вас самих, вашого автомобіля та інших учасників дорожнього руху. Такі системи, як-то системи підтримання курсової стійкості та протибуксувальна, поліпшують стійкість у складних умовах їзди.

2_ESP.jpg

Покращена курсова стійкість у складних умовах керування

Система підтримання курсової стійкості (ESC) постійно контролює траєкторію руху вашого автомобіля. Вона виявляє втрату зчеплення з поверхнею та автоматично застосовує гальмові поштовхи до окремих коліс, допомагаючи стабілізувати авто. Використовуючи високотехнологічні датчики антиблокувальної гальмівної системи (ABS) та протибуксувальної системи (TCS), вона контролює поведінку автомобіля.

5_limited with cross bar.jpg

Максимальне зчеплення з мінімальними зусиллями

Удосконалена протибуксувальна система (TCS) усуває надмірне обертання коліс та забезпечує максимальний рівень зчеплення із дорогою, динаміки і курсової стійкості саме тоді, коли вам це найбільше потрібно. Система постійно контролює та коригує тягове зусилля на ведучих колесах автомобіля, гарантуючи максимальний контакт і зчеплення з поверхнею під час прискорення.

21_limited with cross bar6.jpg

Передові системи, що забезпечують покращений контроль під час гальмування

Антиблокувальна гальмівна система (ABS) у поєднанні з електронною системою розподілу гальмівного зусилля (EBD) гарантує ефективне гальмування. Система екстреного гальмування Emergency Brake Assist допомагає Вашому авто розвинути максимальну ефективність гальмування в екстреній ситуації. Її роботою в автоматичному режимі керує система підтримання курсової стійкості (ESC), яка визначає зусилля натискання на педаль гальма, і за потреби автоматично збільшує його. Крім того, під час екстреного гальмування аварійна система додатково залучає роботу стоп-сигналів, щоб попередити інших водіїв.

22_LOCKS.jpg

Центральний замок з дистанційним керуванням

Transit Courier оснащений центральним замком з дистанційним керуванням, який став ще безпечнішим, адже тепер багажний відсік може залишатися замкненим, коли ви відкриваєте передні двері салону, поки ви знову не натиснете на кнопку дистанційного керування.

 

ВЕЛИКИЙ ПРОСТІР. ЗРУЧНИЙ ДОСТУП

Transit Courier робить легкою майже будь-яку роботу.

Довжина вантажного відділення 1 620 мм та навантаження до 549 кг – цього більш ніж достатньо для перевезення вантажу, ящиків з інструментами та обладнання. Зсувні двері праворуч також дають змогу з легкістю здійснювати завантаження або розвантаження.

3_load.jpg

Вражаючий багажний простір та зручний доступ

Завдяки своїй продуманій конструкції Transit Courier має вражаючий багажний простір у всіх трьох вимірах (у довжину, ширину та висоту), що забезпечує розміщення до 2.3 кубічних метрів вантажу (SAE). Завдяки конструкції перегородки, встановленої у стандартній комплектації, зсувні бокові двері відкриваються на 453 мм у ширину, даючи змогу з легкістю класти вантаж в автомобіль.

23_TIE POINTS.jpg

Практичніші вантажні кріплення, встановлені з боків

Такелажні петлі зазвичай монтуються на підлозі, проте іноді до них складно дістатися, коли ви намагаєтеся закріпити вантаж. Тому у Transit Courier такелажні петлі розташовані безпосередньо над підлогою на бічній стінці багажного відсіку. Завдяки цьому на підлозі немає перешкод і місць, де накопичується бруд, до такелажних петель легше дістатися, а підлогу зручніше чистити.

24_Tested.jpg

Ретельно випробувано

Усі матеріали в салоні пройшли всебічне випробування, яке гарантує їх максимальну витривалість. Оскільки матеріали менше зношуються, автомобіль довше зберігатиме свій розумний, професійний вигляд, а крім того, це допоможе зберегти його вартість при перепродажу.

 
 
Open Chat