Технології управління

B-MAX оснащений передовими технологіями управління, щоб допомогти вам практично з кожним аспектом керування.
61.png

B-Max гальмує за Вас, щоб уникнути зіткнення на низькій швидкості

Інноваційна система Active City Stop допоможе вам пом'якшити або навіть уникнути зіткнення при повільному пересуванні або при швидкостях до 19км/год Якщо система виявляє, що автомобіль попереду несподівано зупинився, вона автоматично застосовує гальма.

62.jpg

Додатковий контроль на схилі

Hill Start Assist призупиняє відкат автомобіля назад, коли рух починається на пагорбі. Система працює шляхом підтримки тиску в гальмівній системі додаткові 2,5 секунди, даючи вам більше часу і контролю при переміщенні ноги з педалі гальма на акселератор. Це також корисно, коли ви починаєте рух і зупиняєтесь на слизькій поверхні.

63.jpg

Легший рух заднім ходом з камерою заднього виду

Стовпчики, низькі стіни, діти, які грають ... Камера заднього виду показує, що стоїть за вами на вбудованому дисплеї на панелі приладів. Для додаткової зручності, камера заднього виду включається автоматично при виборі передачі заднього ходу.

64.jpg

Датчики паркування

Додаткові датчики паркування допомагають вам оцінити відстань між автомобілем та перешкодою, попереду або позаду вас. Вони подають звукове попередження, що підсилюється, чим ближче ви до перешкоди. Ця функція призначена, щоб допомогти вам припаркуватися швидко і впевнено.

65.jpg

Контроль тяги в поворотах

Система Torque Vectoring Control реагує на дорожнє покриття 100 разів на секунду. Використовуючи цю інформацію, вона неодноразово врівноважує гальмівну силу в кожному з двох передніх коліс. Це максимізує зчеплення і загострює управління, допомагаючи Вам.

66.jpg

Підсилювач рульового управління, який споживає менше енергії

B-MAX має електричний підсилювач рульового управління (EPAS), який автоматично реагує у відповідності з ситуацією. Так що, якщо ви їздите в місті, на низьких швидкостях, або паркуєтесь, система дозволяє відчувати кермо легше і простіше даючи вам більшу маневреність. А на більш високих швидкостях (на автостраді, наприклад), система зробить управління важчим, щоб дати вам більше контролю і впевненості. Ця інноваційна EPAS активується тільки при необхідності, тому ви використовуєте менше енергії, що покращує паливну економічність.

3_BMX_34708_R_35531-16x9.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Круїз-контроль робить керування більш комфортним

Якщо ви на автостраді, ви можете встановити швидкість, з допомогою кнопок на кермі. Щоб їхати швидше або повільніше, ви просто використовуєте те ж саме ручне управління. *Деякі функції можуть бути за додаткову плату

 

Комфорт та зручність

Простий доступ дверей робить B-MAX найгеніальнішим автомобілем у своєму класі.
70.jpg

Доступ до інтер'єру

Проста система дверцят в B-MAX робить доступ до важкодоступних місць набагато простішим. Дві зсувні задні двері і навісні передні двері дають вам екстра-широкий, 1.5м відкритий прохід.

71.jpg

Ford SYNC

Розширені технології З Ford SYNC, ви зможете керувати відтворенням музики, приймати дзвінки на свій мобільний, просто використовуючи свій голос. Ford SYNC може навіть прочитати вголос будь-який текст повідомлення, які ви отримуєте під час водіння. Це значить, ви можете зберегти ваші руки на кермі і ваші очі на дорозі.

72.jpg

Відрегулюйте багажник у відповідності з вашим навантаженням

B-MAX має регульоване навантаження на підлогу, яке можна розмістити в двох положеннях: або низька підлога багажника для створення більш глибокого місця в багажнику для високих навантажень, або на одному рівні з підлогою кабіни (122 мм). Останній варіант дає плоский простір навантаження, де тонкі або цінні предмети можуть бути вкладені, захищені та приховані від сторонніх очей. Навіть у більш високому положенні, підлога може утримувати 300 кг навантаження

73.jpg

Переналаштовування сидінь

Ви можете створити великий простір навантаження склавши задні сидіння. Просто потягніть ручку на спинці задного сидіння і опустіть дві частини (у пропорції 60/40) окремо. Ви також можете скласти переднє пасажирське сидіння (унікальна функція B-MAX). Це дає вам максимальний можливий простір і розміщення навантаження до 2,35 м в довжину.

74.jpg

Система Ford KeyFree

Система Ford KeyFree дозволяє блокувати і розблокувати ваш автомобіль, без необхідності витягування ключа з кишені або сумки.

75.jpg

Фари, що включаються автоматично, коли це необхідно

Легко непомітити, коли денне світло зникає. B-MAX має датчики, які виявляють брак світла, і увімкнуть фари, роблячи водіння в сутінках простіше і безпечніше. Вони також включаються автоматично, коли ви в'їжджаєте в тунель

76.jpg

Заведіть свій автомобіль одним натисненням кнопки

Тепер немає необхідності використовувати Ваш ключ. Просто натисніть кнопку стартера, утримуючи зчеплення і двигун заведеться.

78.jpg

Інноваційна центральна консоль

Мульти-функціональна центральна консоль B-MAX дозволяє управляти багатьма системами автомобіля. Всі функції чітко відображаються на екрані, і ви можете отримати доступ до багатьох з них за допомогою перемикання на кермі.

79.jpg

Аудіо система

Якість звуку, відображення ключової інформації про трек, а також інакші функції - це варіант для аудіо системи, встановленої на B-MAX.

80.jpg

Склоочисники, які автоматично пристосовуються до дощу

Двірники реагують на дощ в момент дії вологи на вітрове скло, а потім налаштовують свою швидкість, щоб впоратись з будь-якою погодою. Ви навіть можете вибрати один з шести рівнів чутливості, які визначають, як багато вологи накопичується.

81.jpg

Підігрів лобового скла

Просто натисніть кнопку, і невидимі нагрівальні елементи швидко очистять лід.

82.jpg

Дзеркала заднього виду

Для того щоб уникнути випадкових ушкоджень, зовнішні дзеркала автоматично складаються всередину, коли автомобіль заблокований.

83.jpg

Освітлення

Коли ви приїдете додому вночі, з системою B-MAX Home Safe фари залишаться включеними на деякий час, освітлюючи дорогу до ваших дверей.

84.png

Швидкий спосіб комфортно подорожувати

Щоб дати вам та вашим пасажирам більш спокійну подорож, було вжито ряд заходів для мінімізації шуму та вібрації від двигуна, дороги та вітру. Зокрема, новий легкий доступ дверної системи має хороше ущільнення дверей для усунення шуму вітру.

85.png

Краща оглядовість

B-MAX дає вам чітке уявлення про рух, з підвищеного водійського сидіння. Це дозволяє вам почувати себе більш впевнено за кермом, навіть на жвавих дорогах.

86.png

Панорамний дах для більш яскравого та просторого відчуття

B-MAX має панорамний дах, який дозволяє природному світлу проникати всередину, від чого салон здається ще просторішим. Це також дає вашим пасажирам відмінний вид на небо і зовнішній пейзаж.

87.png

Встановлення температури для вашої зручності

З додатковим електронним автоматичним контролем температури (EATC), ви можете просто вибрати точну внутрішню температуру, яка вам подобається, і система буде підтримувати її кондиціонуванням повітря.

88.png

Додатковий комфорт з регулюванням та підігрівом сидінь

Якими б не були умови на вулиці, ви можете почуватись комфортно в B-MAX. Ви можете обрати додатковий підігрів передніх сидінь, щоб тримати тепло навіть зимою. *Деякі функції можуть бути за додаткову плату.

 
 
Open Chat