90.jpg

Система контролю тиску в шинах

Якщо одна з ваших шин починає втрачати тиск під час вашої подорожі, система буде негайно попереджати вас, висвітлюючи значок на панелі приладів. Таким чином, у Вас є шанс зупинитись і безпечно вирішити проблему.

91.jpg

Спеціально зміцнений каркас кузова

Корпус автомобіля був спеціально посилений в ключових областях, щоб компенсувати видалення традиційної центральної стійки для системи легкого доступу до салону. B-MAX має свої стійки, які інтегровані в двері. Інженери з техніки безпеки Ford, навіть розробили свої власні додаткові випробування на удар, щоб забезпечити B-MAX відповідальність найвищим стандартам безпеки.

92.jpg

Система безпеки активовається в долі секунди

B-MAX оснащений передовою Інтелектуальною системою безпеки (IPS), яка координує низку систем безпеки, що забезпечують максимальний захист для Вас і Ваших пасажирів.

93.jpg

ESP допомагає Вам зберігати контроль у будь-яких умовах

Електронна система курсової стійкості (ESP) постійно стежить за прогресом вашого автомобіля. Вона відчуває будь-які відхилення від вибраної лінії руху, наприклад, якщо ви починаєте ковзати, і автоматично коригує ваше транспортне положення, допомагаючи вам зберегти контроль над автомобілем. Ця технологія також дозволяє скоротити гальмівний шлях в екстреній ситуації.

94.jpg

Сучасні системи для більш контрольованого гальмування

Антиблокувальна гальмівна система (ABS) і електронний розподіл гальмівного зусилля (EBD) об'єднуються, щоб зробити гальмівний шлях більш контрольованим. Допомога при екстреному гальмуванні (EBA) також допомагає B-MAX досягненню максимальної ефективності гальмування в аварійній ситуації. Система працює, відчуваючи, який тиск ви застосували до гальм і автоматично збільшує його, якщо це необхідно. (Інтегрований в ESP).

95.jpg

Дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням

Нічне водіння легше, якщо ви постійно не засліплені вогнями транспортних засобів, позаду. Інноваційне затемнене дзеркало заднього виду автоматично виявляє яскраве світло фар і перемикається на притемнене налаштування.

96.jpg

Яскраві фари для безпечного нічного водіння

Прожекторні галогенні фари виробляють більш яскраве, інтенсивне і більш проникаюче світло, так що ви можете краще бачити (і бути видимим) і в кінцевому підсумку краще їздити, з більшою безпекою. Світлодіодні денні ходові вогні допоможуть вам виділитися на дорозі

 

Охорона

B-MAX має певні винахідливі способи зберегти себе від взлому.
100.jpg

Зручний спосіб убезпечити свій автомобіль

З системою Global Closing, ви можете відкрити і закрити всі двері й електричні склопідйомники віддалено, використовуючи ключ. Подвійна функція блокування не дозволяє зломщикові відімкнути двері зсередини

 
 
Open Chat